Повідомлення про виникнення особливої інформації про емітента

1. Загальні відомості

1.1. Повне найменування емітента: Публiчне акцiонерне товариство "Бiлоцеркiвська книжкова фабрика"

1.2. Організаційно-правова форма: Публічне акціонерне товариство

1.3. Місцезнаходження емітента: 09117, Київська обл. м. Бiла Церква вул. Леся Курбаса, 4

1.4. Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ емітента: 02466961

1.5. Міжміський код, телефон та факс: (04563) 9-17-40, 5-33-61

1.6. Електронна поштова адреса емітента: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

1.7. Адреса сторінки в мережі Інтернет, яка додатково використовується для розкриття інформації: www.bc-book.com.ua

1.8. Вид особливої інформації: Відомості про зміни у складі посадових осіб емітента.

2. Текст повідомлення

2.1. Згідно рішення чергових Загальних зборів акціонерів Публічного акціонерного товариства «Білоцерківська книжкова фабрика» на посаду члена Наглядової ради обрано Ляшук Ю.Л. строком на 3 (три) роки.

3. Особа, зазначена нижче, підтверджує достовірність інформації, що міститься у повідомленні та визнає, що вона несе відповідальність у відповідності з законодавством.

Голова Правління Дьомін Борис Михайлович

СТВОРЮЄМО ПОЛІГРАФІЧНИЙ НАСТРІЙ

Понад 60 років наша фабрика створює поліграфічний настрій у поціновувачів книг та друкованої продукції України, країн ближнього та дальнього зарубіжжя.

Накопичений досвід дозволяє нам не тільки пропонувати високоякісну, як в технічному, так і в художньому плані продукцію, а й надавати консультаційну допомогу у виборі матеріалів, технологій і технік при підготовці до друку.

Розуміння високої відповідальності за естетичне задоволення яке повинна створювати друкована продукція, зобов'язує нас пред'являти високі вимоги до технічної якості та ідеальної передачі кольору.

Безперервний творчий пошук, вивчення кращих світових зразків, трендів та сучасних технологій в області поліграфії дозволяють нам реалізовувати найсміливіші побажання наших клієнтів і створювати у них, той самий поліграфічний настрій.

Вигідні умови співпраці, прийнятні ціни, з урахуванням фінансових можливостей цільової аудиторії, відповідальний і коректний підхід до виконання будь-якого замовлення - основні принципи нашої роботи.

Але головне, що дозволяє нам досягати успіху - це безмежна любов і відданість своїй роботі.

Багаторічна співпраця з провідними видавництвами і великими компаніями - найкращий доказ нашої компетентності та професіоналізму.

Створіть свій поліграфічний настрій разом з Білоцерківською книжковою фабрикою!